Spojenaskolapp.sk

Kā pārdzīvot finansiālo krīzi un saglabāt labas attiecības ģimenē?

Ģimene, ir vislielākā vērtība mūsu dzīvē. Bet, dažreiz attiecības, gadiem ejot, ģimenē mainās. Vienalga kādas problēmas skar jūsu ģimeni, vajag censties meklēt kopīgu risinājumu. Par to vairāk raksta http://www.kviklantop.com/kviklan/.

Gadās, ka kopā ar finansiālo krīzi iestājas arī krīze savstarpējās attiecībās, tāpēc šajā sarežģītajā laika posmā, daudzas ģimenes nolemj šķirties. Tātad, kas būtu jādara finansiālās krīzes laikā. Lai saglabātu labas attiecības un pēc iespējas ātrāk izkļūtu no problēmām?

Ja jūs ir skārusi finansiālā krīze, tad jums ir jāsaprot, ka tieši tāpat kā tā sakās, tā kādreiz arī beigsies. Bet, šajā laika posmā, ģimene pārdzīvo lielas emocionālās izmaiņas un visbiezāk tās ir negatīvas. Regulāri strīdi un ķildas, panāk to, ka jūsu attiecības nekad vairs nebūs tādas kā iepriekš.

Kā pārdzīvot finansiālo krīzi un saglabāt labas attiecības ģimenē?

Ja jūsu vīrs ir pazaudējis darbu, nepārmetiet to viņam. Viņam jau tāpat ir grūti. Atbalstiet viņu morāli, kopīgiem spēkiem meklējiet viņam jaunu darbu, jautājiet par brīvām vakancēm saviem radiem un draugiem, utt.

Nedzīvojiet problēmās, pacentieties atbrīvoties no negatīvajām domām, veltiet laiku viens otram.

Sameklējiet kopīgas nodarbes, tas palīdzēs jums novērst domas no problēmas.

Ja gribat strīdēties, tad darāt to, tikai nevis viens ar otru, bet vienatnē. Psihologi iesaka to darīt vienam pašam istabā un ja ir vajadzība, tad kliegt spilvenā. Tādā veidā jūs savu negatīvismu laidīsiet nevis par vīra galvu, bet gan telpā.

Ja gribas raudāt, tad raudat, ļaujiet vaļu savām emocijām. Ne par velti saka, paraudiet un jums kļūs vieglāk.

Ja jūs ir pārņēmušas negatīvas emocijas, tad pirms atbrīvoties no tām un laist tās pār savu tuvinieku galvām, saskaitiet vispirms līdz desmit. Kamēr skaitīsiet līdz desmit, visticamāk, vēlme strīdēties būs pārgājusi.

Izstāsiet par savām problēmām draugam vai draudzenei. Lai viņi jūs uzklausa. Kādreiz arī viņi var sniegt vērtīgu padomu.

Paņemiet baltu lapu un uzrakstiet uz tās visas savas domas un sajūtas. Visticamāk, ka pēc to uzrakstīšanas un izlasīšanas jūs sajutīsiet atvieglojumu.

Plānojiet ģimenes budžetu. Bieži vien, mēs notērējam visu algu un neatliekam nekādu naudas summu nebaltai dienai. Aprēķiniet visus savus ieņēmumus un izdevumus. Bet it īpaši izdevumus, sarakstiet visus obligātos izdevumus un saskaitiet, iegūto summu atņemiet no ieņēmumiem, tā summu, kas palika pāri ir nauda, ko jūs drīkstat tērēt. Lai veidotos uzkrājumi, atlieciet katru mēnesi 10% no saviem ieņēmumiem. Lai nerastos kārdinājums iztērēt iekrāto naudu, atveriet bankā krājkontu. Pēc gada, jūs pats būsiet ļoti izbrīnījies, ieraugot to, kāda naudas summa ir jūsu kontā.

Pat, ja jūs paliksiet bez darba, jums nebūs jāpārdzīvo, jo uzkrājumi (kviklån rentefrit) ļaus jums mierīgi dzīvot kamēr būs sameklēts jauns darbs.

Dodieties uz veikalu ar iepriekš sastādītu sarakstu. Jūs taču labi zināt, ka lielveikalos prece tiek izkārtota tā, lai jūs veiktu nevajadzīgus pirkumus. Izvairieties no impulsīviem pirkumiem. Tas palīdzēs jums saglabāt ģimenes budžetu.
Lūk, pavisam vienkārši padomi, ka pārdzīvot finansiālo krīzi. Galvenais, risiniet problēmas kopā un cieniet viens otra lēmumus.

© 2021   www.Spojenaskolapp.sk