Prechod na navigáciu Hlavné menu
Spojená škola Poprad, Letná
Základná škola
O škole
Materská škola
O materskej škole
Školský klub
O klube
Základná umelecká škola
Aktuálne

Čo nás potešilo...

Čarovná flauta 2012

Ministerstvo školstva Slovenskej republiky, Základná umelecká škola v Nižnej a OZ „PRO ARTE“ pri ZUŠ v Nižnej vyhlásila 21.-23. novembra 2012 11. ročník celoslovenskej súťaže v hre na zobcovej flaute a drevených dychových nástrojoch „Čarovná flauta 2012“.
Členmi poroty boli pedagógovia dychového odboru konzervatórií.


Súťaže sa zúčastnili žiaci našej školy:
Krištof Župník (2.r.), Katarína Slavkovská (3.r.) a Viktória Skokanová (4.r.) z triedy p.uč. Silvie Frankovej. O vynikajúcu klavírnu korepetíciu náročných skladieb sa aj tento rok postarala Slávka Slavkovská.


Krištof Župník získal 1.miesto v 1.kategórii v hre na zobcovej flaute.
Katarína Slavkovská získala 1.miesto v 3.kategórii v hre na drevených dychových nástrojoch.
Viktória Skokanová získala 2.miesto vo 4.kategórii v hre na drevených dychových nástrojoch.

Katarína Slavkovská získala prvýkrát v histórii súťaže plný počet bodov od porotcov, čím získala cenu absolútneho víťaza v hre na drevených dychových nástrojoch.

Blahoželáme! 


 

Podtatranské noviny č. 25 / 19.6.2012

 


 

Piano v modernom štýle - Bojnice 2012

25.05.2012 (piatok) sa Barbara Bortolini zúčastnila celoslovenskej klavírnej súťaže "Piano v modernom rytme Bojnice 2012".
Umiestnila sa na 3. mieste v zlatom pásme v III. kategórii - sólovej hre.


 

Trma-Vrma na Rozprávkovom Stropkove
19. 4. 2012

 


 

40. ročník Mezinárodní dětské výtvarné výstavy Lidice
téma: DIVADLO – LOUTKA – POHÁDKA

Poprad - ZUŠ - Spojená škola, Letná 3453/34
Čestné uznanie
Maura Hofmans, 13 r

Srdcová kráľovná, Srdcový kráľ (návrh na divadelný kostým, počítačová grafika)

 Daša Kušniráková, 16 r 
Snímanie masky, (počítačová grafika)

 


 

 


 

Kvader je pekný - MLADÝ DIZAJN TALENT 2011

Lucia Maňáková - 2. miesto
v kategórii nad 15 rokov
v súťaži pod názvom
Kvader je pekný - MLADÝ DIZAJN TALENT 2011
Usporiadatelia:
CreativeDesignGallery – Galéria architektúry a dizajnu
spoločnosť ARCHIMA s.r.o. architektonický ateliér
A-SICE – architektonicko stavebné informačné centrum


 

Deň tanca vo Svite 2012

V dňoch 22.3. a 23.3. sa opäť konal festival moderného tanca, ktorý každoročne organizuje Popradské osvetové stredisko. Tento rok sa tu predstavili aj tanečné súbory z Poľska. TS BOW sa veľmi darilo :-). Prvý deň žiaci do 11 rokov získali s choreografiou Zatúlaní strieborné pásmo. Choreografia Posledný tanec získala rovnako strieborné pásmo, choreografia s názvom Champs elysees zlaté pásmo a ocenenie Laureát – zlaté pásmo pásmo získali najstaršie žiačky s choreografiou Tlkot srdca.
  


 

učiteľský koncert Vám ŽeNám - 8. 3. 2012

 


 

Flautová súťaž - ZAHRAJME SI PRE RADOSŤ

Súťažná prehliadka Prešovského kraja v hre na drevených a plechových dychových nástrojoch: "ZAHRAJME SI PRE RADOSŤ" 2012


2. kategória - Katarína Slavkovská - zlaté pásmo (tr. uč. Roxerová)
3. kategória - Viktória Skokanová - zlaté pásmo ( tr. uč. Franková)
5. kategória -
Lucia Brutovská - zlaté pásmo (tr.uč. Parížeková) 


 

Čarovná flauta 2011

10. ročník celoslovenskej súťaže v hre na zobcovej flaute a drevených dychových nástrojoch „Čarovná flauta 2011“ tento rok pre nás dopadol úspešne.

Katarína Slavkovská ( z triedy p.uč. M. Roxerovej ) získala 1.miesto v 2.kategórii 

Viktória Skokanová ( z triedy p. uč. S. Frankovej ) 3.miesto v 3.kategórii drevených dychových nástrojoch. O klavírnu korepetíciu sa opäť skvelo postarala Slávka Slavkovská.

 


 

39. ročník Medzinárodnej Detskej Výtvarnej Výstavy Lidice 2011
téma TU BÝVAM, TO SOM JA

čestné uznania v kategórii jednotlivcov
trieda počítačovej grafiky p. uč. Svetlany Justinianovej


Občan vesmíru, Samuel Slavkovský, 16 r.

Moja izba, Oto Weber, 12 r.

http://www.mdvv-lidice.cz/aktualni/oceneni/sr/

 

 


 

XI. bienále Výtvarné alternatívy Považská Bystrica 2011
celoslovenská súťaž s medzinárodnou účasťou

 

Moja identita, Samuel Slavkovský, 16 r

Moje Logo, Aleš Várady, 11 r.,                                 Moja identita, Vanessa Slavkovská, 11 r.

 

 

Tanečný Kubín 2011

7.5.2011 - anenčá súťaž, organizovaná Slovenským zväzom moderného tanca v Dolnom Kubíne prebehla tento školský rok neočakávane úspešne. Vďaka patrí rodičom – pani Šepitkovej a Geľatkovej za úpravu účesov a líčenie, ale taktiež pani Javorskej za finančný príspevok na dopravu. Choreografia žiakov z Ľubice - „Ach tie roky 90te“ (veková kategória – juniori) skončila na krásnom 3.mieste. Choreografia „Karty sú rozdané“ (veková kategória - juniori) sa umiestnila na 2. mieste a 3.miesto si odniesli deti s choreografiou „Nakreslím to farbičkami“. Všetky choreografie súťažili v kategórii Show Dance. Gratulujeme si :-). 

 

28. 4. 2011 Súťažný festival scénického tanca
Humenné - srdcom - pohybom

Múza – umelecká škola zorganizovala pod záštitou primátorky Mesta Humenné súťažný festival scénického tanca - „Humenné - srdcom - pohybom“ na profesionálnej úrovni s odbornou porotou a rozborovým seminárom v závere. Dievčatá odchádzali domov s úsmevom na tvári a dvoma oceneniami. Choreografia Tierra Negra vznikla na základe medziodborovej spolupráce s gitarovým oddelením na skladbu, ktorej autorom je Ing.Tomáš Hulka s získala bronzové pásmo. Choreografia Keď zavriem oči... pásmo strieborné. Gratulujeme si :-)


 

Deň tanca Svit 2011

Festival nefolklórneho tanca s medzinárodnou účasťou sa uskutočnil v dňoch 22. 3. 2011 a 23. 3. 2011. Zúčastnili sa ho tieto naše choreografie:
22. 3. 2011
Džíny choreografia E. Nosálová
Nakreslím to farbičkami choreografia M. Bodyová
23. 3. 2011
D. Kalinová sólo (M. Bodyová)
Tierra negra trio choreografia M. Bodyová
Ach tie roky 90-te choreografia M. Bodyová
Karty sú rozdané choreografia M. Bodyová
Keď zavriem oči... choreografia M. Bodyová

Oba dni boli pre deti veľmi úspešné a 1. miesto získali v kategórii veľké choreografie s choreografiou „Nakreslím to farbičkami“ (kategória do 11 rokov)
Ďalšie dve ceny sa žiakom podarilo vybojovať taktiež v kategórii veľké choreografie (kategória od 12 do 15 rokov). Choreografia „Karty sú rozdané“ sa môže pýšiť cenou za výtvarné spracovanie, za čo rovnako patrí vďaka skvelej krajčírke pani Čečovej . Cenu poroty tento rok získala choreografia „Keď zavriem oči...“.
Veľmi sa tešíme a gratulujeme si :-)
 

 

 

 

HVIEZDOSLAVOV KUBÍN 2011
(obvodné a okresné kolo)

9. marca 2011 sa zišli víťazi školských kôl súťaže v prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín v CVČ v Poprade na obvodnom kole. Z veľkého množstva účastníkov postúpili do okresného kola Ivanka Smatanová (1. kategória-próza), Lenka Kudzielová a Aleš Várady (2. kategória-próza) a Monika Štolcová (3. kategória-próza). V okresnom kole sa žiaci LDO z triedy Aleny Váradyovej – Ivanka Smatanová, Aleš Várady a Monika Štolcová stali víťazmi vo svojich kategóriách a všetci traja postupujú na krajské kolo, ktoré sa bude konať v Starej Ľubovni. Držíme im palce!


 

DIVADELNÁ ŠUŇAVA 2011

25. - 27. 2. 2011 sa v Dome kultúry v Šuňave konala tradičná súťažná prehliadka neprofesionálneho divadla okresov Kežmarok, Poprad a Levoča. Nášmu súboru Trma-vrma, ktorý pracuje pod vedením Aleny Váradyovej, sa na šuňavských doskách darilo a mladšia časť súboru si v kategórii detského divadla odniesla za predstavenie AKO VRABEC ZACHRÁNIL VTÁKY diplom za 2. miesto a postup na krajskú prehliadku detskej dramatickej tvorby Rozprávkový Stropkov. Staršia zostava súboru si v kategórii alternatívneho divadla vybojovala rovnako 2. miesto a postup na krajskú prehliadku Malá scénická žatva do Levoče za predstavenie V POLOVICI VETY. Trme-vrme prajeme veľa síl pri ďalšej práci na predstaveniach a úspešné účinkovanie v postupových súťažiach.
 


 

Šaliansky Maťko Jozefa Cígera Hronského

14. januára 2011 privítali zástupcovia Matice slovenskej v Poprade na okresnom kole tradičnej recitačnej súťaže v prednese slovenských povestí rekordný počet účastníkov. Medzi zúčastnenými sa nestratili ani žiaci LDO našej ZUŠ z triedy Aleny Váradyovej – Ivanka Smatanová, Aleš Várady, Katka Slavkovská a Veronika Duláková. V prvej kategórii si diplom za 1. miesto odniesla Ivanka, v druhej sa víťazom stal Aleš a v tretej kategórii sa z 3. miesta tešila Veronika. Všetkým recitátorom blahoželáme a Ivanke a Alešovi budeme držať palce v krajskom kole.

Ivanka Smatanová úspešná v krajskom kole súťaže Šaliansky Maťko
Základná škola na Prostějovskej ulici v Prešove vo svojich priestoroch hostila 3. februára 2011 najlepších recitátorov zo všetkých okresov Prešovského kraja. V ťažkej konkurencii si skvelé druhé miesto v 1. kategórii do Popradu odniesla Ivanka Smatanová. Blahoželáme a tešíme sa.


 

PAN 2010 – náš divadelný súbor Trma-vrma víťazom festivalu
24. - 26. 11. 2010

   

  

XVII. ročník celoštátneho festivalu pantomímy a pohybového divadla PAN 2010 v posledných novembrových dňoch rozhýbal Dom kultúry v Liptovskom Mikuláši. Pantomímou a mladými ľuďmi, ktorých sa v centre Liptova zišlo za štyri festivalové dni takmer tristo, dýchal nielen dom kultúry, ale aj ulice a uličky čerstvo zasneženého mesta. Radosť z pohybu, tvorivej práce v dielňach (pantomímy pre začiatočníkov i pokročilých, pohybu a hudby, pohybu a tanca, práce s telom, žonglovania, improvizácie a dramaturgie) a stretnutí zo starými i novými známymi mali nielen účastníci festivalu, ale aj jeho zakladateľ, neúnavný organizátor a otec festivalu – známy slovenský mím Miroslav Kaszprzyk. Nadšenie pre prácu s mladými ľuďmi ocenil na tohtoročnom festivale aj svetoznámy mím Milan Sládek, ktorý prijal pozvanie na PAN 2010 a svojím strhujúcim vystúpením pripravil pre účastníkov festivalu i divákov zo širokého okolia nezabudnuteľný záver festivalu. Milan Sládek sa počas súťažnej časti festivalu stal pozorným divákom, s obdivom sledoval výkony mladých divadelníkov a s veľkou radosťou vnímal atmosféru festivalu, známeho svojou priateľskosťou, tvorivosťou a priazňou.                     
O to viac nás preto teší, že víťazom kategórie súborov sa stal Detský divadelný súbor TRMA-VRMA, pôsobiaci pri literárno-dramatickom odbore našej ZUŠ, ktorý vedie Alena Váradyová. So svojím pohybovým predstavením pod názvom Ako vrabec zachránil vtáky sa najmladší členovia súboru ocitli prvýkrát na doskách znamenajúcich svet a prekvapivo zopakovali úspech starších kamarátov zo súboru spred troch rokov.


 

Čarovná flauta - súťaž

V dňoch 10. - 12. novembra 2010 sa v Základnej umeleckej škole v Nižnej uskutočnil 9. ročník celoslovenskej súťaže v hre na zobcovej flaute a drevených dychových nástrojoch - Čarovná flauta. Vyhlasovateľom súťaže bolo Ministerstvo školstva Slovenskej republiky a členmi poroty boli pedagógovia dychového odboru konzervatórií a ZUŠ. Aj dve žiačky našej školy sa zapojili do tejto súťaže...a úspešne.

Katarína Slavkovská sa umiestnila na 2. mieste v štvrtej kategórii zobcových fláut. (p. uč. Marieta Roxerová).

Viktória Skokanová sa umiestnila na 3. mieste v druhej kategórii drevených dychových nástrojov. (p. uč. Silvia Franková).


 

38. ročník Medzinárodnej Detskej Výtvarnej Výstavy Lidice 2010
téma BIODIVERZITA

čestné uznania v kategórii jednotlivcov
- Alexandra Rychtarčíková
trieda výtvarnej tvorby p. uč. Ľubice Ftorekovej                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
- Samuel Slavkovský
trieda počítačovej grafiky p. uč. Svetlany Justinianovej                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

 

 úspešné práce:
Bez názvu, Alexandra Rychtarčíková, malba, kresba, 12 r.

Ohrozené druhy, dekoratívna tapeta, počítačová montáž, Samuel Slavkovský, 15 r.

 

 

 

 

 

 

 
www.mdvv-lidice.cz/aktualni/oceneni/sr/


 

Slávici z lavice - krajské kolo

Dňa 14. 5. 2010 sa uskutočnilo krajské kolo speváckej súťaže populárnej piesne "Slávici z lavice". Zúčastnili sa na nej žiačky Denisa Šantová a Laura-Mária Kollegová. Získali nasledujúce umiestnenia:
III. miesto - Laura - Mária Kollegová - 3. kategória
I. miesto - Denisa Šantová - IV. kategória
Blahoželáme!!!


 

Humenský pohár 2010 - Tanečný festival

14. 5. 2010 (piatok)
Na tomto festivale žiaci z Ľubice získali cenu Vihorlatského osvetového strediska za choreografiu V tanečnej škole – gratulujeme.
Gratulácia patrí i žiačkam tancujúcim choreografiu Adieu les soucis, s ktorou dievčatá rovnako získali
cenu Vihorlatského osvetového strediska.


 

Male graficke formy - Vrutky 2009

  blahoželáme Adriane Marusinovej (18)
  z triedy p. uč. Ľubice Ftorekovej k úspechu
  v celoslovenskej vytvarnej sutazi
  Male graficke formy - Vrutky 2009


 

Bojnická perla - celoslovenská súťaž v populárnom speve

Dňa 1. 5. 2010 sa v Bojniciach uskutočnila celoslovenská súťaž v populárnom speve, na ktorej sa zúčastnili aj žiačky našej školy Denisa Šantová a Laura-Mária Kollegová. Obsadili v daných kategóriách nasledovné umiestnenia:
Zlaté pásmo: Laura-Mária Kollegová - II. kategória
Bronzové pásmo: Denisa Šantová - IV. kategória


 

Rozprávkový Stropkov 2010

Na netradičnom mieste - vo Svidníku (z dôvodu rekonštrukcie DK v Stropkove) sa uskutočnila 14. 4. 2010 krajská prehliadka detskej dramatickej tvorivosti, na ktorej dobré meno súboru Trma-vrma potvrdila Katka Slavkovská so svojou scénickou miniatúrou Taká malá a už taká veľká!. Katka za svoj výkon získala cenu a diplom za druhé miesto. 

Malá krajská scénická žatva 2010

Hassanove ženy (predstavenie súboru Trma-vrma) si z krajskej prehliadky neprofesionálneho divadla, ktorá sa konala
12. a 13. 4. 2010 v Mestskom divadle v Levoči priniesli diplom
za 2. miesto a návrh na postup na celoslovenskú prehliadku Divadlo
a deti do Rimavskej Soboty. Diplom za hudbu a jej interpretáciu k rovnomennému predstaveniu udelila odborná porota hudobníkovi
Zbyňovi Džadoňovi.


 

Slávici z lavice

Dňa 24. 03. 2010 sa uskutočnilo okresné kolo v populárnom speve. Naši žiaci získali nasledovné umiestnenia:

 

I. kategória:

2. miesto - Katarína Sterczová

III. kategória:

1. miesto - Laura-Mária Kollegová

3. miesto - Viktória Valúchová

IV. kategória:

1. miesto - Denisa Šantová

2. miesto - Zuzana Krchová

3. miesto - Mária Zastková


Na krajské kolo do Prešova postúpili Laura-Mária Kollegová a Denisa Šantová.

 

 


 

Deň tanca 2010

Dňa 24. 3. 2010 (streda) sa uskutočnil vo Svite festival Deň tanca. Žiaci z Ľubice predstavili choreografiu V tanečnej škole. Deti 2. ročníka z Popradu s choreografiou Na školskom dvore sa v kategórii veľké choreografie umiestnili na 3. mieste. Najviac svojím tanečným výkonom prekvapili žiaci II. prípravného ročníka. S choreografiou Snehová vločka naši prípravkári stojaci na pódiu po prvýkrát získali 3. miesto v kategórii malé choreografie.
Dňa 25. 3. 2010 (štvrtok) žiačky úspešne pokračovali v reprezentácii Spojenej školy – ZUŠ a s choreografiou Adieu les soucis získali v kategórii malá choreografia (12-15 rokov)
hlavnú cenu.
  


 

DIVADELNÁ ŠUŇAVA 2010


12. - 14. február 2010 patrili v Šuňave opäť divadelníkom. Na XVIII. ročníku nadregionálnej prehliadky neprofesionálnych divadelníkov náš súbor TRMA-VRMA (pod vedením učiteľky literárno-dramatického odboru Aleny Váradyovej) pripravil divákom zážitok predstavením na motívy africkej rozprávky HASSANOVE ŽENY. Odborná porota toto predstavenie ocenila 1. miestom v kategórii divadla dospelých hrajúcich pre deti a postupom na Malú (krajskú) scénickú žatvu do Levoče a navyše cenou za scénografiu, na príprave ktorej sa podieľali žiaci výtvarného odboru a ich vyučujúce - Jana Majerčáková, Jana Kalixová a Ľubica Ftoreková. Autorom a interpretom skvelej hudby k predstaveniu bol Zbyňo Džadoň - učiteľ gitary, ktorý hrou na basovú gitaru vytvoril aj sprievod k pohybovej scénickej miniatúre Katky Slavkovskej s názvom TAKÁ MALÁ A UŽ TAKÁ VEĽKÁ! Katku a jej predstavenie nominovala porota na postup na krajskú prehliadku detského divadla Rozprávkový Stropkov 2010. 

ANNOGALLERY06
2. ročník celoslovenskej umeleckej súťaže
TVAROVANIE keramiky, slova a hudby

Cena poroty pre Karinu Kulpovú z triedy Ľubice Ftorekovej v celoslovenskom súťažnom projekte na tému Podoby zimy.
Karina realizovala voľnú plastiku pod názvom Pohrebisko saní a lyží.
Spolu s ňou sa súťažného projektu zúčastnili Soňa Galušková a Alexandra Lábusová v kategórii tvarovanie keramiky a Naďa Moncoľová v kategórii tvarovanie slova.
Organizátorom projektu je Občianske združenie Anno gallery (www.annogallery.eu)

  


 

Výtvarná súťaž Deti deťom 2009

Linka detskej istoty pri SV pre UNICEF
vyhlasila výsledky druhého kola výtvarnej súťaže v rámci projektu Deti deťom
(detské výtvarnéh diela pre kalendár 2010)

 

špeciálnu cenu výtvarníka
Víta Bojňanského
získala Emma Barilová
Ateliér Mgr. Jany Kalixovej

 


 

Medzinárodná výtvarná súťaž
Bohúňova paleta 2009

ZLATÉ PÁSMO
za fotografiu

pre Tomáša Kiktu, 14 r.
z triedy počítačovej grafiky
Svetlany Justinianovej


 

DIVADLENIE 2009

  stretnutie mladých divadelníkov zastrešilo
  13. júna 2009 MsKS v Kežmarku.
  Medzi zúčastnenými nechýbali ani divadelníci
  zo súboru TRMA-VRMA s tromi predstaveniami.
 

 


 

Hviezdoslavov Kubín 2009
krajská súťaž

Javisko Domu kultúry vo Svidníku patrilo v posledné májové dni recitátorom.
Dramkovia zo súboru TRMA-VRMA si z neho odniesli diplom za 2. miesto v kategórii detských recitačných kolektívov za predstavenie Panpulóni
na motívy rovnomennej básne M Válka.


 


 

Spevácka súťaž Petra Dvorského

V dňoch 19. - 20. 5. 2009 sa uskutočnila celoslovenská Spevácka súťaž Petra Dvorského.
Katarína Sterczová - bronzové pásmo v I. kategórii


 

Slávici z lavice

Denisa Šantová získala 2. miesto vo IV. kategórii na krajskej speváckej súťaži
Slávici z lavice,
ktorá prebehla dňa 22. 5. 2009 v Prešove.


 

Bojnická perla

9. mája 2008 prebehla celoslovenská súťaž v populárnom speve BOJNICKÁ PERLA.
Laura Mária Kollegová - strieborné pásmo v B kategórii.


 

37. ročník Medzinárodnej Detskej Výtvarnej Výstavy Lidice 2009
téma VESMÍR

jedna z medailí pre jednotlivcov - Samuel Slavkovský
a čestné uznanie - Tomáš Kikta
- trieda počítačovej grafiky p. uč. Svetlany Justinianovej


Posádka lode mimozemšťanov, manipulovaná fotografia, Samuel Slavkovský, 14. r.

  

 

Na Mesiaci, manipulovaná fotografia, Tomáš Kikta, 14. r.

www.mdvv-lidice.cz/aktualni/oceneni/sr/


 

X. BIELNÁLE Výtvarné altrenatívy 2009

     Celoslovenská výtvarná súťaž

     s medzinárodnou účasťou

 


 

Slávici z lavice - okresné kolo

Okresná spevácka súťaž Slávici z lavice prebehla dňa 22. 4. 2009.

 1. miesto a postup na krajské kolo získali:
Laura Kollegová ( II. kategória )
Gabriela Sojáková ( III. kategória)
Denisa Šantová, Júlia Žoldáková ( IV. kategória)

2. miesto
Monika Štolcová ( II. Kategória)

Krajské kolo sa uskutoční dňa 22. 5. 2009 v Prešove.


 

Hviezdoslavov Kubín

18. marca 2009 sa v priestoroch CVČ v Poprade uskutočnilo obvodné kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín. Divadelný súbor TRMA-VRMA tvorený žiakmi literárno-dramatického odboru oživil súťaž divadielkom poézie na motívy veršov Miroslava Válka a postúpil na krajskú prehliadku rovnomennej súťaže. Držíme im palce!

web.tvpoprad.sk/index.php

 


 

VÝTVARNÁ SÚŤAŽ - NOVOROČENKY 2009

Alexandra Rychtarčíková
(výtvarný odbor, ateliér Lubica Ftoreková)
získala 3. miesto na 12. ročniku
CELOSLOVENSKEJ VÝTVARNEJ SÚŤAŽE žiakov ZUŠ NOVOROČENKY 2009
Sútaž organizuje
Základná umelecká škola v Rimavskej Sobote.


 

Divadelná Šuňava 2009

No nekúp to!
1. miesto

a postup na krajskú prehliadku
Rozprávkový Stropkov
získali Monika Wikarská
a Juliana Kotuličová

 

 

 

 

 

Tak či tak?
predstvenie "odrastencov" LDO zo súboru
Paľo a jeho buchty


Láska je slepá
pohybová miniatúra, ktorú porota odporučila na krajskú
súťaž Rozprávkový Stropkov
(účinkujú Robko Králik, Andrej Jurčo a Radko Kotulič) 

 

Ja pán, ty pán
prvýkrát si na veľkom javisku vyskúšali dosky,
ktoré znamenajú svet

 

 

Deti zo súboru Trma-vrma v šatni po nadregjonálnej prehliadke
neprofesionálneho divadla Divadelná Šuňava 2009.

 


 

 

 

 

•••••
 


 

ANJEL VIANOC 2008
Tatranskej galérie Poprad

jedna z cien poroty pre najlepšie kolektívne práce
SZUŠ, Letná ul., Poprad

jedna z cien poroty pre najlepších jednotlivcov
Karolína Peštová
SZUŠ, Letná ul., Poprad

 

 

vyhodnotenie súťaže


•••••

  


 

Rodinný kalendár 2009 Deti deťom - UNICEF

Linka detskej istoty pri SV UNICEF pripravila celoslovenský projekt Deti deťom. Vybrané výtvarné práce sú uverejnené v Rodinnom kalendári na rok 2009. Naše žiačky získali:
Nikoleta Dubjelová 1. miesto
Renáta Bátorová II. miesto
v kalendári ma uverejnenú prácu aj Marika Rusnačková a vo virtuálnej galérii www.galeria.ldi.sk môžete vidieť aj práce Laury Luščikovej, Evy Majerčákovej, Emmy Barilovej a Liliany Hnátovej.

•••••


 

TK FORTUNA

     

IDSF WORLD ADULT ŠTT, Viedeň,     IDSF WORLD JUNIOR 2 10T, Minsk,          MS 10-tancov 1, Moskva

15.11.2008, Ľ.Mick-A.Dindofferová   8.11.2008, D.Gruľa-A.Ksiažeková,

                                                           Bielorusko

 

       

MS 10-tancov 2, Moskva                       MS 10-tancov 3, Moskva                    MS 10-tancov 4, Moskva

     

 MS LAT Bassano 1                              MS LAT Bassano 2                              MS LAT Bassano 3

     

MS LAT Bassano 4                              MS LAT Bassano 5                             MSR 10T, Košice, Gruľa - Ksiažeková 

              0

MSR 10T, Košice, Mick - Dindofferová.        MSR družstiev 1                   MSR družstiev 2

       

MSR družstiev 3                       MSR družstiev 4                  MSR družstiev 5

      

MSR LAT 1, Michalovce                      MSR LAT 2, Michalovce         MSR LAT 3, Michalovce

     

MSR LAT 4, Michalovce                      MSR LAT 5, Michalovce         MSR ples. chor. 1, Žiar

     

MSR ples. chor. 2, Žiar                           MSR ples. chor. 3, Žiar                     MSR ples. chor. 4, Žiar

 

 

 

 


 

Majstrovské úspechy TK Fortuna Poprad

Podrobné info na www.tcfortuna.sk


 

webygroup

2 percentá na dobrú vec

Naša škola na FB

MŠ Letná na FB

dnes je: 22.1.2017

meniny má: Zora

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

1358658

Úvodná stránka